تومان

افزونه فرم ساز اپن کارت

افزونه فرم ساز اپن کارت

افزونه فرم ساز اپن کارت

افزونه فرم ساز اپن کارت

600,000تومان
قیمت بدون مالیات: 600,000تومان
  • تعداد بازدیدها : 3665
  • نسخه: اپن کارت 1.5-2.0-2.1-2.2-2.3-3.0
  • وضعیت محصول: نسخه فارسی شده موجود است

  • دارای دانلود اتوماتیک بعد از پرداخت آنلاین

قبل از خرید موارد زیر را انتخاب نمایید

لطفا آدرس فروشگاه را بدون http:// یا https:// یا www وارد نمایید، مثال: yoursite.ir یا shop.yoursite.ir

توضیحات

توضیحات

خیلی از مواقع پیش آمده است که شما می خواهید از طریق فروشگاهتان یک سری اطلاعات جمع آوری نمایید و نمی خواهید مقدار زیادی بابت نوشتن یک ماژول اختصاصی برای این کار هزینه کنید، در این مواقع افزونه های فرم ساز برای این موارد بسیار مفید هستند.

البته یک فرمساز کابردهای زیاد دیگری نیز می تواند داشته باشد، برای مثال فرم نظر سنجی، فرم استخدام، فرم تماس با ما پیشرفته و ...

با استفاده از یک افزونه فرم ساز شما می توانید بی نهایت فرم ایجاد کنید و آیتم ها و فیلدهای داخل فرم را نیز خودتان از طریق پنل مدیریت بدون نیاز به هیچگونه دانش برنامه نویسی ایجاد نمایید.

همچنین داخل فرم می توانید متنی در صورت موفقیت ثبت اطلاعات تعیین نمایید تا به کاربران ثبت کننده درخواست از طریق این فرم نشان داده شود.

از دیگر امکانات فرم ساز، اطلاعیه از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که فرم ساخته شده دارای فیلد ایمیل باشد شما می توانید متنی تعیین کنید برای ارسال به کاربر و مدیریت فروشگاه برای اطلاع رسانی از ثبت درخواست.

اطلاعات کلیه فرم های ثبت شده نیز از طریق مدیریت فروشگاه در دسترس می باشد.

نکته: برای مشاهده همه قابلیت های این افزونه کاربردی می توانید بخش فروشگاه و بخش مدیریت دمو نمایشی آن را مشاهده نمایید، نسخه جدیداین افزونه به تازگی نصب شده است و توجه داشته باشید که دمو مربوط به نسخه 2 و 3 می باشد، نسخه 1.5 امکانات آن کمتر می باشد و دیگر برای آن بروزرسانی منتشر نمی شود، اگر قصد خرید نسخه 1.5 را دارید قبل از خرید اطلاع دهید تا دمو این نسخه برایتان نصب شود تا قبل از خرید بتوانید امکانات آن را مشاهده کنید.


برای ورود به دمو فارسی کلیک کنید


سامانه پشتیبانی مشتریان

راهنمای نصب

نظرات (0)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: فرم ساز, فرمساز, افزونه فرم ساز, فرم ساز اپن کارت, فرم, ساز, form maker, form creator, your form