تومان

شرایط خرید از فروشگاه

شرایط خرید از فروشگاه

شرایط خرید از فروشگاه

شرایط خرید از فروشگاه

نسخه جدید فقط بعد از ارائه در فروشگاه

به هنگام خرید محصولات به نسخه محصولات حتما توجه داشته باشید، در صورتی که نسخه جدیدتری از محصولات را می خواهید قبل از خرید از طریق بخش پشتیبانی یا تماس با ما درخواست نسخه جدیدتر را اعلام نمایید، پس از آماده شدن نسخه مربوطه و قرارگیری در فروشگاه، می توانید اقدام به خرید نسخه مورد نظر محصول نمایید.

توجه به نسخه اپن کارت انتخابی

با توجه به راه اندازی شدن سیستم دانلود اتوماتیک و اینکه دقیقا بعد از پرداخت آنلاین فایل محصول را می توانید دانلود نمایید، هرگونه اشتباه شما در انتخاب نسخه محصول غیرقابل برگشت می باشد و تنها با دریافت هزینه مجدد محصول نسخه درخواستی در دسترس شما قرار می گیرد، پس حتما توجه داشته باشید نسخه محصولی که می خواهید بخرید را اشتباه انتخاب نکنید!

مدت زمان پشتیبانی رایگان

پشتیبانی برای تمامی محصولات فقط از طریق سیستم پشتیبانی مشتریان امکان پذیر می باشد و مدت زمان پشتیبانی تا یک ماه بعد از خرید می باشد، توجه داشته باشید که برای پشتیبانی یا رفع مشکل به صورت تلفنی تماس نگیرید و فقط تیکت پشتیبانی ثبت کنید.

قیمت های فروشگاه

از آنجایی که قیمت های محصولات معمولات به صورت یکجا بروز رسانی می شوند لازم به ذکر است که : «قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر می باشد» و فروشگاه متعهد می شود که محصول را با قیمت خریداری شده در اختیار مشتری قرار دهد.

در صورتی که قیمت محصولی به دلایل مختلف افزایش پیدا کند در این صورت هزینه سرویس ها، خدمات و بروزرسانی افزونه ها نیز به همین ترتیب تغییر خواهد کرد.

خرید بدون مالیات

هیچکدام از محصولات دارای مالیات نمی باشند به همین دلیل مالیات از تمامی قسمت های فاکتور حذف شده است.

عدم قبول برگشتی محصولات

کلیه محصولات غیرقابل برگشت و غیرقابل تعویض می باشند، لذا نیاز است مشتریان قبل از خرید دقت لازم را داشته باشند، چرا که بعد از خرید هیچ محصولی پس گرفته نمی شود و قابل تعویض نمی باشد.

توجه به حالت قفل محصولات

در صورت خرید افزونه ها و ماژول های موجود در فروشگاه به صورت قفل شده (با توجه به اینکه از ابتدای دی ماه 1397 حالت قفل شده بدون سورس گاردین ارائه نمی شود و فقط حالت قفل شده با سورس گاردین قابل ارائه می باشد) نیاز است گفته شود که افزونه ها و ماژول ها بر روی دامنه فروشگاه خریدار قفل می شود و فقط روی همین آدرس کار می کنند و برای کارکرد نسخه قفل شده با سورس گاردین، مشتری باید قبل از خرید محصول از نصب و فعال بودن سورس گاردین و پشتیبانی آن تا نسخه حداقل 10.1.7 در هاست خود مطمئن شود، همچنین نسخه PHP هاست باید حداکثر 5.6 باشد. توجه به این موارد الزامی است چراکه بعد از خرید در صورت وجود هر نوع مشکلی مسئولیت آن بر عهده ما نمی باشد.

امکان ارسال اطلاعات دسترسی هاست و مدیریت

همچنین در صورتی که اقدام به خرید محصولی می کنید که دارای گزینه نصب، نصب و راه اندازی ، نصب و سازگاری با قالب هست و در صورتی که این گزینه ها را انتخاب می کنید، حتما باید دسترسی های لازم برای نصب را ارسال نمایید.

همچنین در صورتی که شما تمایل داشته باشید نصب را خودتان انجام دهید و بعد از خرید محصول نتوانید این کار را انجام دهید حتما باید امکان ارسال دسترسی های هاست و مدیریت وجود داشته باشد و البته باید قبل از ارسال اطلاعات هزینه نصب را به صورت جداگانه واریز نمایید سپس درخواست نصب نمایید.

عدم پشتیبانی در صورت مشخص شدن دست کاری توسط کاربر

برخی موارد دیده شده کاربر مدیر بدون داشتن هیچ گونه دانش فنی وارد هاست می شود، تغییری در اپن کارت می دهد یا ماژولی نصب می کند که به هر صورت باعث بروز مشکل برای اپن کارت و سایر ماژول ها شده است، در این موارد رفع و پیگیری مشکل فقط با پرداخت هزینه پشتیبانی ساعتی میسر خواهد بود و پشتیبانی رایگان برای این موارد نداریم چه در دوره یک ماهه پس از خرید و چه پس از آن. و البته در صورتی که پس از یک ماه از خرید نیاز به پشتیبانی داشته باشید فقط با دریافت هزینه پشتیبانی ممکن خواهد بود.