تومان

شرایط خرید از فروشگاه

  1.  به هنگام خرید محصولات به نسخه محصولات حتما توجه داشته باشید، در صورتی که نسخه جدیدتری از محصولات را می خواهید قبل از خرید از طریق بخش پشتیبانی یا تماس با ما درخواست نسخه جدیدتر را اعلام نمایید، پس از آماده شدن نسخه مربوطه و قرارگیری در فروشگاه، می توانید اقدام به خرید نسخه مورد نظر محصول نمایید.
  2. پشتیبانی برای تمامی محصولات فقط از طریق سیستم پشتیبانی مشتریان امکان پذیر می باشد و مدت زمان پشتیبانی تا یک ماه بعد از خرید می باشد، توجه داشته باشید که برای پشتیبانی یا رفع مشکل به صورت تلفنی تماس نگیرید و فقط تیکت پشتیبانی ثبت کنید.
  3.  از آنجایی که قیمت های محصولات معمولا به صورت یکجا بروز رسانی می شوند لازم به ذکر است که : «قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر می باشد» و فروشگاه متعهد می شود که محصول را با قیمت خریداری شده در اختیار مشتری قرار دهد.
  4.  هیچکدام از محصولات دارای مالیات نمی باشند به همین دلیل مالیات از تمامی قسمت های فاکتور حذف شده است.
  5.  کلیه محصولات غیرقابل برگشت و غیرقابل تعویض می باشند، لذا نیاز است مشتریان قبل از خرید دقت لازم را داشته باشند، چرا که بعد از خرید هیچ محصولی پس گرفته نمی شود و قابل تعویض نمی باشد.
  6.  در صورت خرید ماژول های تجاری موجود در فروشگاه به صورت قفل شده با سورس گاردین یا قفل شده بدون سورس گاردین نیاز است گفته شود که ماژول ها بر روی دامین فروشگاه خریدار قفل می شود و فقط روی همین آدرس کار می کنند و در نسخه قفل شده با سورس گاردین، مشتری باید قبل از خرید از نصب و فعال بودن سورس گاردین و پشتیبانی آن تا نسخه 10.1.7 در هاست خود مطمئن شود چراکه بعد از خرید در صورت وجود هر نوع مشکلی مسئولیت آن بر عهده ما نمی باشد.
  7. همچنین با توجه به اینکه از ابتدای دی ماه 1397 دیگر نسخه قفل شده بدون سورس گاردین فروخته نمی شود و فقط نسخه قفل شده با سورس گاردین می فروشیم لازم هست که حتما نسخه php هاست شما حداکثر نسخه 5.6 باشد، چرا که فایل های قفل شده با سورس گاردین فقط تا این نسخه را پشتیبانی می کنند و اگر در هر صورت شما شرایطی دارید که نمی توانید نسخه php تان را کم کنید، می توانید با مدیریت فروشگاه تماس بگیرد تا در صورت امکان ارائه فایل با قیمت بیشتر و پشتیبانی از نسخه های بعدی php ، فایلی مجزا را برایتان فراهم کنند.
  8.  همچنین در صورتی که اقدام به خرید محصولی می کنید که دارای گزینه نصب، نصب و راه اندازی ، نصب و سازگاری با قالب هست و در صورتی که این گزینه ها را انتخاب می کنید، حتما باید دسترسی های لازم برای نصب را ارسال نمایید.