تومان

شرایط خرید

به هنگام خرید محصولات به نسخه محصولات حتما توجه داشته باشید، در صورتی که نسخه جدیدتری از محصولات را می خواهید قبل از خرید از طریق بخش پشتیبانی یا تماس با ما درخواست نسخه جدیدتر را اعلام نمایید تا طی کمتر از 48 ساعت نسخه مورد نظر شما در فروشگاه قرار گیرید، سپس اقدام به خرید نسخه مورد نظر محصول نمایید.

برای تمامی محصولات تا یک ماه بعد خرید، از طریق سیستم پشتیبانی و تیکت، پاسخ گویی وجود خواهد داشت، در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر می توانید با خرید بسته های پشتیبانی تجاری، از این خدمات بهره مند شوید.

از آنجایی که قیمت های محصولات معمولا به صورت یکجا بروز رسانی می شوند لازم به ذکر است که : «قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر می باشد» و فروشگاه متعهد می شود که محصول را با قیمت خریداری شده در اختیار مشتری قرار دهد.

هیچکدام از محصولات دارای مالیات نمی باشند به همین دلیل مالیات از تمامی قسمت های فاکتور حذف شده است.

کلیه محصولات غیرقابل برگشت و غیرقابل تعویض می باشند، لذا نیاز است مشتریان قبل از خرید دقت لازم را داشته باشند.

برای خرید قالب ها در صورتی که تمایل دارید قالب توسط ما برایتان نصب شود، به هنگام ثبت سفارش اطلاعات ورود به هاست به همراه اطلاعات ورود به مدیریت فروشگاه را در توضیحات سفارش ذکر کنید تا ما برایتان نصب کنیم، در غیر این صورت فایل های قالب به همراه اپن کارت فارسی همان نسخه برایتان ارسال می شود.

برای خرید ماژول ها در صورتی که ماژول را به صورت قفل شده با سورس گاردین بخرید کمتر از 24 ساعت پس از پرداخت فایل های قفل شده ماژول برایتان ارسال می شود و در صورتی که ماژول را به صورت قفل شده بدون سورس گاردین بخرید (این حالت برای مواقعی است که روی سرور هاست شما سورس گاردین لودر وجود ندارد) کمتر از 24 ساعت پس از پرداخت ماژول را برایتان ارسال می کنیم.

در صورت خرید ماژول به صورت قفل شده بدون سورس گاردین، امکان ارائه یک نسخه جداگانه برای استفاده از ماژول در localhost نیز وجود دارد، در صورتی که این نسخه را می خواهید بعد از خرید اطلاع دهید تا نسخه دوم هم برایتان ارسال شود.

در صورت خرید ماژول های تجاری موجود در فروشگاه به صورت قفل شده با سورس گاردین یا قفل شده بدون سورس گاردین نیاز است گفته شود که ماژول ها بر روی دامین فروشگاه خریدار قفل می شود و فقط روی همین آدرس کار می کنند و در نسخه قفل شده با سورس گاردین، مشتری باید قبل از خرید از نصب بودن سورس گاردین و پشتیبانی آن تا نسخه 10.1.7 در هاست خود مطمئن شود چراکه بعد از خرید در صورت وجود هر نوع مشکلی مسئولیت آن بر عهده ما نمی باشد.