تومان

راهنمای خرید

برای پرداخت وجه محصولات فروشگاه از چهار روش پرداخت آنلاین بانک ملت، بانک سامان، بانک پاسارگاد و بانک ملی (قابل استفاده برای تمامی کارت های عضو شتاب) می توانید استفاده کنید.

برای خرید قالب ها در صورتی که تمایل دارید قالب توسط ما برایتان نصب شود، به هنگام ثبت سفارش اطلاعات ورود به هاست به همراه اطلاعات ورود به مدیریت فروشگاه را در توضیحات سفارش ذکر کنید تا ما برایتان نصب کنیم، در غیر این صورت فایل های قالب به همراه اپن کارت فارسی همان نسخه برایتان ارسال می شود.

برای خرید ماژول ها در صورتی که ماژول را به صورت قفل شده با سورس گاردین بخرید کمتر از 24 ساعت پس از پرداخت فایل های قفل شده ماژول برایتان ارسال می شود و در صورتی که ماژول را به صورت قفل شده بدون سورس گاردین بخرید (این حالت برای مواقعی است که در سرور هاست شما سورس گاردین لودر وجود ندارد) کمتر از 24 ساعت پس از پرداخت ماژول را برایتان ارسال می کنیم، البته در این حالت امکان نصب هم وجود دارد.

در صورتی که سفارش نیاز به اطلاعات ورود به هاست و مدیریت فروشگاه داشته باشد و فراموش کرده اید این اطلاعات را از قسمت توضیحات سفارش ارسال کنید، می توانید از قسمت پشتیبانی مشتریان این اطلاعات را ارسال نمایید.

کلیه محصولات به صورت فارسی شده و کاملا راست چین نصب می شوند، در صورتی که وضعیت برخی محصولات "هنوز فارسی نشده" ذکر شده است، این محصولات بدلیل جدید بودن هنوز فارسی نشده اند و پس از فارسی سازی با تاخیر 24 ساعت، نصب یا تحویل می شوند، یعنی زمان تحویل این محصولات حدود از 48 ساعت پس از خرید می باشد، همچنین برای اینگونه محصولات می توانید تماس بگیرید یا ایمیل ارسال کنید تا قبل از خریدتان نسخه فارسی شده را برایتان آماده کنیم.